Nosze
główne
samojezdne
akcesoria do noszy
Ewakuacja
Transfer
Immobilizacja
Diagnostyka
Reanimacja
Tlenoterapia
Wyposażenie
pogotowie ratunkowe
straż pożarna
ambulans
Ratownictwo
Instrumentarium
Torby
Ochrona osobista
Higiena
Karetki używane

Nosze samojezdne D3000PRESTIGE
Nosze samojezdne DYNAMIC 3000 PULLMAN
Nosze samojezdne DYNAMIC 3000 REFLEX
Dodatkowe wyposażenie do modelu DYNAMIC 3000 PRESTIGE
Dodatkowe wyposażenie do modelu DYNAMIC 3000 PULLMAN
Nosze samojezdne do intensywnej terapii

ATOMIK PL Sp. z o.o.
ul. Wekslarska 15/1
33-100 Tarnów
tel +48 14 627 22 51
fax +48 14 656 20 33
info@atomikpl.eu
Login    Hasło Kontakt E-mail
      Nawigacja  AtomikPL / Nosze / Samojezdne
Nosze samojezdne D3000PRESTIGE


Opis produktu:
Nosze samojezdne aluminiowe, skonstruowane z modułów łączonych elementami żeliwnymi, łączenia śrubowane i klejone. W skład modułów wchodzą:

Transporter wyposażony w 4 kółka (nieruchome w osi poziomej) zamontowane na 2 podpórkach składanych razem z podwoziem, z możliwością ustawienia na określoną wysokość. Posiada ergonomiczny system sterowania blokadą i położeniem podpórek. Wskaźnikami są kolory: żółty -przód, czerwony-tył. Posiada 4 ergonomiczne uchwyty " powrotne" do ustawienia w 3 pozycjach, obudowę blokady podpórek ze wskaznikami " przód" i " tył ", kompas amortyzatorów opuszczania podpórek oraz hamulce, krążki " załadunki pacjenta" wyposażone w dajace sie zablokowac zawieszenia "Gregoire" (wyłączność Contact Securite ) i składane barierki boczne, wyściełane miekką podkładką z automatycznym mechanizmem zapadkowym.
Platforma zdejmowalna i odwracalna, wykonana z powlekanego aluminium. Można ją zablokować w 4 punktach, parami w części wezgłowia i nóg (wyłączność Contact Securite). Automatyczne ustawianie położenia i blokowania platformy ( patent Contact Securite). Podnoszenie zagłówka max. do 80 stopni ze wspomaganiem pneumatycznym. Wygodny materac PRESTIGE w kolorze niebieskim (dobranym do tkaniny platformy) z białą wypustką i wyposażony w nowy system podtrzymywania bardzo szeroką taśmą Velcro "Supergrip".

Charakterystyka:

Model
D 3000 PRESTIGE
Gwarancja
3 lata

drukuj
Tworzenie stron www - Copyright SystemArt